E – SEÇMEN UYGULAMASI- CHP

Merhabalar,

Seçim süreçlerinin her aşamasında karşılaşılabilecek usulsüzlükler ve   hataların belirlenmesi ve düzeltilmesi için Cumhuriyet Halk Partisi olarak çözümler üretiyoruz.

Bu aşamada tüm vatandaşlarımızın kendilerinin, kendileriyle aynı   hanede oturanlar ile kendileriyle aynı binada oturanların seçmen bilgilerinin yer aldığı e-seçmen uygulamamızı, internet, iphone ve  android ortamlarında kullanıma açmış bulunuyoruz.

e-Seçmen’e www.chp.org.tr adresinden ve aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.

e-Seçmen: http://bilisim.chp.org.tr/esecmen/ESecmen.aspx

iPhone Uygulaması: https://itunes.apple.com/app/e-secmen/id670241191

Android Uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halici.e_secmen

e-Seçmen uygulaması kullanılarak seçmen listelerindeki eksikler,  fazlalıklar, hatalar tespit edilebilir ve düzeltilmeleri sağlanabilir.

Yaklaşık 200,000 sandıkta görevli olan 400,000 CHP Sandık Çevresi  Sorumluları bu denetimleri gerçekleştirmeye başlamıştır. Ancak bu  işlemin tüm vatandaşlarımız tarafından da yapılması eksiksiz ve  hatasız bir seçmen listesi için hayati önemdedir.
Hangi partiye yakın olursa olsun, dürüst ve güvenilir bir seçim  isteyen tüm yurttaşlarımızı e-Seçmen uygulamamızı kullanarak; seçmen  listelerini kontrol etmeye ve gördükleri eksiklik, fazlalık ve  hataları bağlı oldukları ilçelerin ilçe nüfus müdürlüklerine  bildirmeye davet ediyoruz.
Emrehan Halıcı Ankara Milletvekili   Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı

[advanced_iframe securitykey="da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709" src="http://www.chp.org.tr" width="920" height="200" scrolling="no" marginwidth="" marginheight="" position="absolute" top="600" id="" name="" frameborder="" content_id="" content_styles="" hide_elements="#toppanel" class="" url_forward_parameter=""]